Naše restaurace

Dvě restaurace zdravého životního stylu Rebio se nachází v historickém centru Brna a jedna nedaleko centra města ve Spielberk parku (CTP) na Holandské ulici. Další, nejnovější provoz se jmenuje Rebio Park a nachází se v pensionu Edison na okraji technologického parku v Králově poli.

V březnu roku 2009 obdržely po splnění certifikačních podmínek jako první v České republice certifikát od inspekční a certifikační organizace KEZ o.p.s. Díky tomu mohou všechny čtyři provozovny Rebio používat ochranné známky a loga Bio.

Na první pohled je poznáte podle následujících znaků:

  • Vlastní volba menu umožňuje vybírat očima a rozhodnout se intuitivně podle vaší momentální chutě a nálady nebo cíleně, podle vašich stravovacích návyků a možností. Cena hlavního jídla nebo salátu většinou odpovídá 29,90-31,90 Kč za 100 g. 
  • Vnitřní dispozice restaurace jsou koncipovány podle zásad Feng-Šuej. Abyste se cítili příjemně a energie mohla volně proudit, najdete zde například oblé tvary interiérových prvků. Pro využití příznivých směrů bylo vnitřní uspořádání interiéru orientováno podle světových stran. Ve vstupním prostoru restaurací Rebio se pod dlažbou nachází české granáty, které přinášejí zdraví a štěstí.
  • Jsme rádi, že se v našich restauracích můžete najíst při plném denním světle.
  • Nábytek z masivního jasanového dřeva přispívá ke zklidnění mysli a načerpání nové síly.
  • Tesařské a srubové konstrukce evokují návrat k přírodě.
  • V každém Rebiu je dětský koutek s podiem a dřevěnými hračkami.
  • Myslíme i na naše handicapované zákazníky a proto máme všude bezbariérové vstupy.

Prostě se snažíme být ostrůvkem přírody a pohody uprostřed města, kde se můžete nejenom zdravě najíst, ale i načerpat další energii a chuť do života.


Dnes doporučujeme

  • Dnes nepodáváme žádná jídla.

zobrazit celý lístek


E-mail:
Heslo:

Zapomněli jste heslo?

Registrace uživatele

Kontaktní informace

Restaurace zdravého životního stylu
Adresa: Orlí 26
602 00 Brno
Telefon: +420 734 419 804 Email: rebio@rebio.cz

Otevřeno: Po – Pá: 08.00 – 19.00
So: zavřeno
Ne: zavřeno